• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Аналіз калу на гельмінти та найпростіші

Ціна: 33.00 грн.

Опис

Гельмінти (у просторіччі глисти) — це паразитарні черв’яки, для яких місцем існування є організми рослин, тварин або людини.

У нормі яєць глистів в калі бути не повинно.

При наявності яєць гельмінтів по їх морфологічним особливостям може бути встановлена інвазія і вид паразитів. А для підвищення рівня виявлення гельмінтів,  наша лабораторія використовує спеціальні пробірки Parasep.  Вони призначені для  концентрування біоматеріалу методом центрифугування і фільтрування . В процесі центрифугування паразити проходять через фільтр і збираються в нижньому відділенні пробірки. При використанні  пробірки Parasep ймовірність виявлення гельмінтів зростає у рази!

Проте багато паразитів має циклічний розвиток, отож одноразове дослідження не завжди дасть точний результат. Відсутність яєць гельмінтів в калі свідчить тільки про те ,що в даному зразку не виявлено яєць глистів. Фахівці рекомендують при наявності клінічних симптомів повторювати дослідження калу декілька раз з певними інтервалами.

Симптоми гельмінтозів відрізняються в залежності від виду паразитів, проте існують клінічні ознаки , що потребують обстеження на гельмінти, найчастіше це — болі в животі, нудота, безпричинне блювання, здуття живота, схильність до діареї або закрепів, схуднення. Тривалий сухий або вологий кашель, задишка, болі у м’язах і суглобах, підвищення температури до субфебрильних значень можуть бути ознаками зараження гельмінтами. Добре відомо, що прояви алергії(висипання або астма) бувають спричинені певними видами паразитів.

До загальних симптомів глистяної інвазії відносяться синдром хронічної втоми, депресію, порушення сну, в рідкісних випадках можливі судоми , епілептичні припадки.

За даними ВООЗ, паразитарними захворюваннями в світі уражено близько 4,5 млн осіб. В Європі на гельмінтози страждає кожний третій житель. Число  хворих серед українців достеменно невідомо,  у т.ч. — з причини недостовірної діагностики.

Сьогодні в  Мелітополі у кожного є шанс отримати якісний аналіз на яйця глистів оперативно та недорого у  лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД».

📞:0960415050