• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Кальцій в сечі (проба Сулковича)

Ціна: 32,00 грн.

Опис

                    Аналіз сечі по Сулковичу

Аналіз сечі по Сулковичу (проба Сулковича) — спосіб визначення вмісту кальцію в сечі.

Проба Сулковича дозволяє якісно визначити концентрацію кальцію в сечі.  Дані дослідження є діагностично інформативним при ендокринологічних порушеннях, гіперкальціємії або гіпокальціємії. Цей аналіз допомагає при діагностуванні гіпотиреозу чи гіпертиреозу, а також при нирковій недостатності. Також пробу Сулковича використовують в акушерській практиці для виявлення хвороб нирок у вагітних. У педіатрії цей аналіз призначають для діагностування рахіту та підбору дози вітаміну D.

У грудних дітей сечу беруть вранці перед найпершим годуванням.  Школярі та дорослі здають добову сечу (збирається вся сеча протягом доби) для досягнення максимально точного результату.

Результат проби Сулковича оцінюються візуально, за ступенем помутніння сечі при додаванні до неї спеціального реагенту (солей щавлевої кислоти) і позначається плюсами — чим їх більше, тим вище ступінь помутніння: від «-» (повна відсутність помутніння) до «++++»  (дуже сильне помутніння проби).

Нормальним вважається показник від «+» до «++».  Негативний результат      ( «-«) може свідчити про нестачу вітаміну D у дітей, або  виявлятися  при гіпопаратиреозі.  Якщо в лабораторії визначили пробу Сулковича як «+++» або «++++», лікар може призначити більш точний кількісний аналіз сечі на вміст кальцію крові.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити аналіз на жовчні пігменти в сечі в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33