• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Копрограма

Ціна: 74.00 грн.

Додаткова інформація:
(фізичні власності, pH, мікроскопія, прихована кров, дослідження на яйца гельмінтів та найпростіші)

Опис

Копрологічне дослідження калу (копрограма) це один з найефективніших аналізів для діагностики захворювань органів травлення . Копрограма  проводиться під мікроскопом та включає в себе фізико-хімічні  і мікроскопічні показники.

Цей аналіз дає можливість вивчити ефективність травних процесів організму, процесів всмоктування поживних речовин в тонкому кишківнику та оцінити швидкість проходження  компонентів їжі по шлунково-кишковому тракту. За допомогою копрограми діагностують запальні та деструктивні процеси органів травлення. Визначають наявність інфекційного компоненту, порушень секреторної функції підшлункової залози, порушень виділення жовчі.

В медичній практиці копрограма використовується  для контролю за результатами лікування.  В лабораторії КНП «ЦЛД та ШМД» ММР ЗО до копрологічного дослідження калу додається  аналіз на виявлення яєць гельмінтів (глистів) та цисти найпростіших (у т. ч. лямблій). Лабораторія КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО пропонує копрограму з двома різними методами паразитологічного дослідження-традиційним та з використанням концентратора Parasep (парасеп).

Більше про концентратор читайте у розділі аналіз калу на  гельмінтози та найпростіші.Аналіз калу на гельмінти та найпростіші

Копрограму призначають фактично при будь-яких проблемах травної системи, і не тільки:

— при гострих і хронічних хворобах шлунку, товстого і тонкого кишечника, дванадцятипалої кишки;

— при проблемах із печінкою, жовчних міхуром та жовчовивідними шляхами;

— при хворобах підшлункової залози;

— при глистних інвазіях;

— при дисбактеріозі;

— при онкологічних захворюваннях.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33