• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Лямблія, антитіла сумарні (IgA, IgM, IgG)

Ціна: 150.00 грн.

Додаткова інформація:
(якісний ІФА метод)

Опис
Лямбліоз — широко розповсюджене захворювання, викликане представником родини Protozoe Lamblia intestinalis (Giardia Lamblia).
Джерелом інфекції є людина, інфікована лямбліями. Передача інфекції здійснюється фекально-оральним шляхом. Основним фактором передачі є вода, але перенесення може здійснюватися і через харчові продукти, на яких цисти лямблій зберігають життєздатність від 6 годин до 2 діб, можлива і контактна передача від людини людині. Лямблії здатні викликати серйозні кишкові захворювання у людей, як у формі епідемій, так і у вигляді спорадичних випадків. Діти найбільш вразливі до інвазії лямбліями, захворювання у них протікає із більш вираженими клінічними ознаками.
ІнвазІя Lamblia intestinalis слизової оболонки тонкого кишечника може давати різну клінічну картину: від безсимптомного протікання до алергічних симптомів і діарейного синдрому, що особливо тяжко протікає при вираженій імуносупресії. Інфекція лямбліями може спонтанно зникнути через 6 тижнів, а може персистувати роками. Колонізуючи слизову тонкої кишки, трофозоїти лямблій проникають всередину епителію і викликають системну імунну відповідь.
Хоча лямбліоз відомий вже протягом тривалого часу, існують проблеми в його діагностиці. Традиційно вона проводиться по виявленню цист або трофозоїтов лямблій у зразках фекалій або дуоденальному вмісті. Ефективність даних методів  складає близько 50% через характерну уривчастість у цистовиділенні, пов’язану із особливостями розмноження трофозоїтів лямблій. Виявлення антитіл до антигенів лямблій суттєво доповнює методи, направлені на виявлення лямблій у фекаліях.
За данними клінічних досліджень, антитіла до антигенів лямблій виявляються у 39 — 42% хворих із патологією шлунково-кишкового тракту. У 89 — 92% з них лямбліоз підтверджується позитивним результатом тестування зразків фекалій або дуоденального вмісту на наявність цист лямблій. Існує проблема перехресних реакцій антигенів лямблій із іншими паразитарними і соматичними антигенами, які дають хибнопозитивні результати, тому для підвищення надійності та достовірності діагностики лямбліозу потрібне комплексне обстеження.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33