• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Мазок на мікрофлору (діти, чоловики)

Ціна: 25.00 грн.

Опис

Мазок на мікрофлору — це бактериоскопический метод дослідження біологічного матеріалу. До його основних переваг відносять доступність і швидкість отримання результату. Робиться він дуже просто: лікар акуратно збирає виділення зі слизової оболонки. Після цього отриманий матеріал може бути пофарбований, оброблений сольовим розчином або розчином КОН, а потім він ретельно вивчається під мікроскопом.

Здавши мазок на мікрофлору, можна виявити бактерії, гриби і найпростіші. Але не завжди можна правильно визначити їх рід і вид, адже вони часто бувають схожі або змінюються під дією ліків та інших факторів, іноді їх концентрація може бути недостатньою. А ось дізнатися кількість мікроорганізмів, оцінити їх форму, розміри і розташування при проведенні такого аналізу цілком реально. Це дозволить отримати уявлення про функціональний стан різних органів, оцінити наявність або відсутність запального процесу і ступінь його вираженості, навіть якщо він протікає без особливих проявів.

Крім вивчення під мікроскопом, зібраний біологічний матеріал може бути використаний для бактеріологічного аналізу-посіву на мікрофлору. Це лабораторне дослідження допоможе максимально точно виявити збудників інфекцій, їх пропорційне співвідношення і навіть чутливість до тих чи інших антибіотиків.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33