• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

МНВ + ПТЧ

Ціна: 53.00 грн.

Опис

Міжнародне нормалізоване відношення МНВ  — це стандарт визначення протромбінового індексу.Цей показник не залежить від способу визначення протромбінового часу та чутливості реагентів. Він базується на порівнянні показників протромбінового індексу пацієнта із показниками зсідання крові стандартизованих  тест-систем.

Визначення міжнародного нормалізованого відношення застосовується замість визначення протромбінового часу та протромбінового індексу . Адже, при визначенні даних показників у пацієнтів, які приймають  антикоагулянти, спостерігаються значні відмінності у результатах  обстежень.

Методика визначення міжнародного нормалізованого відношення

Після забору венозну кров додають у пробірку з цитратом натрію. Вміст пробірки центрифугують для видалення форменних елементів крові. Після центрифугування в пробірку додають хлорид кальцію та тромбопластин. Далі визначається час утворення згустка крові — Протромбіновий час (ПТЧ) .  Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ) визначають по спеціальній формулі.

Оцінка результатів дослідження міжнародного нормалізованого відношення

У нормі міжнародне нормалізоване відношення становить 0,8—1,2. Для осіб, які приймають пероральні антикоагулянти для профілактики та лікування тромбозу глибоких вен або тромбоемболії (у тому числі ТЕЛА), після операцій на серці при наявності клапанів із власної тканини, для лікування фібриляції передсердь, рекомендований рівень МНВ становить 2,0—3,0.При наявності у пацієнта механічних клапанів серця рекомендований рівень МНВ становить 2,5–3,5.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33