• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Мультитест (гепатит В, С, сифілис, ВІЛ)

Ціна: 88.00 грн.

Додаткова інформація:
(якісний тест)

Опис

Зміст загального аналізу крові не дає можливості визначити ВІЛ-інфекцію, але як і при інших захворюваннях, у випадках, якщо людина інфікована, рівень показників міняється по відношенню до норми.

Антитіла до ВІЛ з’являються після того, як відбувається активація вірусної ДНК і починається активне розмноження вірусу, в сироватці крові вони виявляються через 6-12 тижнів з дня інфікування, що покаже експрес аналіз на ВІЛ.

Багато людей, заразившись ВІЛ, можуть упродовж тривалого часу не визначати яких-небудь симптомів, єдиний спосіб дізнатися чи є ви носієм вірусу — це здати аналіз на ВІЛ.

Симптоми і первинні ознаки ВІЛ у чоловіків і жінок практично однакові і залежать від стану організму до моменту інфікування.

Експрес тест на СНІД так само точний, як і розшифровка результатів аналізу крові з вени. Головна їх відмінність — «віконний період» (коли вірус неможливо виявити).

У жінок, інфікованих ВІЛ і які не проходять відповідне лікування, підвищена вірогідність народити інфіковану дитину. Для дітей, народжених від таких матерів, важливий постійний огляд, оскільки лише по досягненню нею півтора роки показник тесту на СНІД дасть достовірний результат.

Аналіз крові на СНІД рекомендують здати у випадку:

  • планування стати батьками;
  • підготовки до операції;
  • різкого виникнення проблеми із здоров’ям;
  • використання нестерильної голки;
  • випадкового статевого контакту.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33