• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Онкомаркер яєчників (Са-125)

Ціна: 119.00 грн.

Опис

Аналіз крові на онкомаркери са 125 — це дослідження на наявність специфічних білків (маркерів) в крові, що виробляються злоякісними клітинами пухлини яєчників. Цей аналіз використовується при діагностиці раку яєчника, його рецидивів.

Непухлинні захворювання і підвищений рівень СА- 125

Підвищення концентрації СА- 125 не завжди свідчить про наявність раку яєчника. Онкомаркер яєчників са 125 може бути підвищений:

  • при кісті яєчника,
  • при пограничних пухлинах,
  • при ендометріозі,
  • при запальних захворюваннях за участю серозних оболонок (плеврит, перитоніт, перикардит та ін.),
  • при эндометріоідній кісті і так далі.

У більшості цих випадків маркер са 125 не перевищує рівень в 100 МЕ/мл

Деяке підвищення антигена (до 35 МЕ/мл) спостерігається у жінок в період менструації, особливо при ендометріозі, в першому триместрі при вагітності.

Концентрацію СА- 125 при серцевій недостатності корелюють з рівнем натрийуретичного гормону. Таким чином, аналіз антиген са 125 може використовуватися як додатковий критерій при визначенні тяжкості серцевої недостатності.

Дослідження рівня антигена аденогенных раків СА 125 в крові

Онкомаркер са 125 використовується для динамічного спостереження при лікуванні встановленого раку яєчників, для прогнозу прогресу карциномного процесу. Майже у 80% хворих антиген раку яєчника складає 124-164 МЕ/мл (норма до 30 МЕ/мл). При цьому на 1-2 стадії підвищення відзначається в 50% випадків, на 3-4 стадії — практично у усіх пацієнтів.

Якщо регулярні аналізи на раковий антиген са 125 показують збільшення білку, то у більшості випадків це свідчить про прогрес пухлинного процесу.

Розшифровка і оцінка результатів аналізу проводиться обов’язково з урахуванням даних інструментального і клінічного обстеження.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33