• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Підтвердження наявності імуноглобуліну класів G та М до вірусу гепатиту С

Ціна: 153.00 грн.

Додаткова інформація:
(якісний ІФА метод)

Опис
«Антитіла тривоги», першими реагують на антигени, що потрапили до організму, запускають подальший імунний захист.
IgM синтезується плазматичними клітинами, складає 5-10% від загальної кількості імуноглобулінів у сироватці крові. Вони циркулюють переважно у крові у вигляді пентамера, що складається із 5 субодиниць мономірного IgM. Його називають макроглобуліном через високу молекулярну масу. IgM – антитіла, що утворюються на ранніх стадіях інфекційного процесу.
Період їх напіврозпаду складає близько 5 діб. На початку імунної відповіді синтезують антитіла класу IgM, і лише через 5 діб починається синтез антитіл класу IgG.
IgM в сироватці крові аглютинують бактерії, нейтралізують віруси, активують комплемент. Вони грають важливу роль в елімінації збудника із кров’яного русла, в активації фагоцитозу. IgM з’являються у плода та беруть участь в антиінфекційному захисті. Ізогемаглютиніни (анти-А, анти-А), ревматоїдний фактор (на ранній стадії захворювання), холодові аглютиніни також відносяться до класу IgM. У період внутрішньоутробного розвитку вони не проникають через плаценту через свою високу молекулярну вагу.
Значне підвищення концентрації IgM крові спостерігається при ряді інфекцій, як у дорослих, так і у новонароджених. Підвищений вміст IgM у пуповинній крові – діагностичний критерій внутрішньоутробної інфекції плода, зараження збудниками краснухи, сифілісу, токсоплазмозу, цитомегалії.

Імуноглобулін G (igg) — головний ізотип сироватки людини. У кількісному відношенні він домінує серед усіх видів імуноглобулінів. До цього класу відносяться основні антитіла, які забезпечують тривалий гуморальний імунітет людини до інфекцій.

Імуноглобуліни класу g виробляються у відповідь під час вторинного контакту з антигеном. У жінок вони проникають через ендотелій і плаценту, викликаючи пасивний імунітет новонароджених. У дітей igg є головним захисним чинником в перші тижні життя.

Діючи як опсоніни, вони нейтралізують бактерійні токсини, беруть участь в стимуляції фагоцитозу, зв’язуванні комплементу і клітинно-опосередкованої цитотоксичності.

Аналіз igg призначається при:

  • бактерійних, вірусних, протозойних інфекціях;
  • гіпогаммаглобулінемії;
  • аутоіммунних захворюваннях;
  • гаммапатії.

Матеріалом для аналізу є сироватка крові. Норма у чоловіків і жінок однакова, залежить в деякій мірі від віку.

Причинами пониження концентрації цього імуноглобуліну можуть бути:

  • хронічні інфекції,
  • прийом медикаментів, які пригноблюють ділення клітин,
  • опромінення іонізуючою радіацією,
  • природжені імунодефіцитні захворювання.

Підвищена концентрація визначається при:

  • хронічних і гострих бактерійних, грибкових, паразитарних захворюваннях;
  • захворюваннях печінки, інфекційному мононуклеозі, ревматизмі і інших станах.

Досить часто аналіз дає позитивний результат на цитомегаловірус IgG, але це не привід для занепокоэння, оскільки практично 90% населення планети є носіями цього вірусу. Процес його активації запускається при певних обставинах.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33