• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7
16.06.2021 ПЛР тест. Будьте уважними і відповідальними!

ПЛР тест. Будьте уважними і відповідальними!

Адміністрація Комунального підприємства попереджає, що з метою перевірки справжності тестів ПЛР, до підприємства неодноразово звертались офіційні представники: головного управління Національної поліції в рамках проведення розслідування, посольств, туристичних та страхових компаній.

Доводимо до вашого відома, що будь-які спроби отримати результати ПЛР тесту дистанційно, будь-які обіцянки у справжності нашого тесту без фактичного відвідування лабораторії та здачі носоглоткових змивів – є підробкою документів та шахрайством. Також не намагайтесь видати себе за іншу особу в момент здачі біоматеріалу. Наші працівники відповідально ставляться до своїх обов’язків і пильно слідкують за можливістю вчинення шахрайських дій.

Підробка документів та їх збут в Україні заборонені. За це можна поплатитися: від штрафу, який може сягати 17 тисяч гривень, до позбавлення волі терміном до двох років. Відповідальність несе не тільки підробник, а й клієнт, який використовує фальшивку: йому загрожує штраф від 850 гривень та/або обмеження волі до двох років.

За інформацією Національної поліції, за 2020-2021 роки по всій Україні розпочато 35 кримінальних проваджень через підроблені результати тестів на COVID-19 окремих медичних лабораторій.

Попереджаємо, купуючи тест ПЛР та відправляючись на відпочинок до іншої країни, Ви наражаєте себе та інших на ризик і небезпеку. Якщо виявиться, що результати тесту на коронавірус – підроблені, а новий тест виявить захворюваність вже після приїзду до курортної країни, страхові не будуть компенсувати Вам витрати на лікування. Крім того на самоізоляцію відправлять також всіх контактних осіб. Ними можуть бути всі: хто летів з Вами в літаку, їхав в автобусі, був у готелі.

Туристів із позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених по прильоту в аеропортах, розміщують (ізолюють) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам забороняється полишати номери та вільно переміщуватись територією готелю. Також, що якщо Ви перебуваєте на ізоляції в готелі, Посольство не може змусити офіційні органи скасувати ізоляцію чи зменшити її строк.

З метою надання Вам якісної послуги наводимо офіційну інформацію, яка захистить Вас від підроблених тестів ПЛР:

  • В КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО є тільки два пункти відбору носоглоткових змивів: з понеділка по п’ятницю – проспект Богдана Хмельницького, 46 (напроти приймального відділення Міської лікарні №1); в суботу-неділю – вул. Івана Алексєєва, буд 7, каб. 305.
  • Всі пацієнти надають особисто оригінал та ксерокопію паспорта.
  • На всіх бланках результатах ПЛР тестування, виданих КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО, наявний QR-код, який містить посилання на результат Вашого ПЛР-тесту в електронному вигляді, розміщеного на офіційній сторінці лабораторії.
ПЛР тест. Будьте уважними і відповідальними!
  • Для перевірки посилання на офіційну сторінку лабораторії необхідно відсканувати QR-код.За результатами сканування, відкривається посилання на офіційний сайт лабораторії: https://mellab.com.ua/
  • При натисканні «Перейти на сайт» Вам відкриється повністю ідентичний паперовому бланку результату електронний результат.
  • Всі паперові бланки результатів містять мокру печатку та підпис відповідальної особи.


КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО пройшло верифікацію в центрі громадського здоров’я МОЗ України, внесено в реєстр лабораторій, які мають право на проведення
 тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в режимі реального часу на виявлення РНК коронавіруса SARSCoV-2 та внесення результатів досліджень  в додаток «Дія вдома» для припинення самоізоляції.

ПЛР тест. Будьте уважними і відповідальними!