• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Прогестерон

Ціна: 114.00 грн.

Додаткова інформація:
(кількісний ІФА метод)

Опис

Гормон прогестерон дуже важливий для людини. Він є в крові жінок та в крові чоловіків, але його роль для здоров’я жінок набагато значніше, у зв’язку з чим необхідність здати аналіз на прогестерон частіше виникає саме у них. Однак нічого дивного немає і в тому, якщо лікар виписує напрям чоловікові.

В лабораторію пацієнта направлять у випадках якщо:

  • Неясна причина маткової кровотечі
  • Безпліддя
  • Порушений цикл менструації
  • Підозрюється патологія яєчника
  • Виявлено патології яєчок чоловіків
  • Можливі захворювання щитовидної залози, наднирників та ін.

Досліджується лабораторно сироватка крові, тому робиться забір крові з вени. Чоловікам особлива підготовка перед тим, як здавати аналіз, не потрібна. А ось для жінок існують особливі умови. Так, якщо жінка не вагітна, то це потрібно зробити на 22-23 добу з моменту, коли почалася попередня менструація.

Аналіз на прогестерон при вагітності не обов’язковий. Його роблять лише при необхідності і ніяких термінів він не має. Голодувати перед здачею аналізу не потрібно, однак, є випадки, коли такий аналіз здається разом з іншими, які вимагають дієти.

Якщо рівень прогестерону знаходиться на рівні норми, у жінок є великий шанс уникнути раннього клімаксу.

Рівень гормону підвищений — значить, настала вагітність, але якщо вона не підтверджується, то необхідно перевіритися на наявність якого-небудь захворювання.

Про наявність проблем можна говорити, якщо рівень прогестерону знижений. Ігнорувати цей факт не варто. Лікар після того, як буде проведена розшифровка аналізу, повинен розробити індивідуальну схему лікування індивідуально для кожного пацієнта.

Симптоми зниження прогестерону можуть бути викликані прийняттям лікарських препаратів. Часто вони виявляються випадково, під час відвідування лікаря з інших приводів.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33