• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

С-реактивний білок в сироватці крові

Ціна: 119.00 грн.

Додаткова інформація:
(СРБ кількісний ІФА метод)

Опис

Ц реактивний білок (СРБ) — чутливий елемент крові, який швидше за інших реагує на ушкодження тканин. Будучи білком швидкої фази, він виробляється в печінці і стимулює імунну відповідь на запальний процес. Норма здорової людини — відсутність СРБ в сироватці крові. Його концентрація швидко і багаторазово збільшується, якщо в організм проникла паразитарна або бактерійна інфекція, почав розвиватися запальний процес, з’явилися новоутворення.

При гострих вірусних інфекціях у дітей (грип, краснуха, вітрянка, кір) реактивний білок в крові в перші дні лихоманки різко зростає і так само швидко знижується по мірі одужання.

У новонароджених у зв’язку з недостатньою роботою печінки показник цього білку може не підвищуватися навіть при сепсисі, тому це треба враховувати при розшифровці результатів і починати антибактеріальну терапію при СРБ більше 12 мг/л.

Тривало підвищений вміст в крові базових концентрацій білку гострої фази вказує на процеси запалення в стінці судин, на розвиток атеросклерозу, асоціюється з ризиком появи серцево-судинних захворювань, їх ускладнень.

Призначається аналіз на С реактивний білок в наступних випадках:

  • під час комплексного обстеження людей старших вікових груп;
  • при обстеженні хворих з гіпертонічною хворобою, ішемічною хворобою серця;
  • після коронарного шунтування;
  • в період профілактики і лікування серцево-судинних ускладнень;
  • після ангіопластики у хворих з гострим коронарним синдромом або із стенокардією напруги;
  • для контролю ефективності лікування інфекції антибактеріальними препаратами;
  • для контролю лікування хронічних захворювань;
  • у разі новоутворень.

Понижений або підвищений вміст С-реактивних білків в крові не є захворюванням, а говорить про можливу патологію, яку визначає лікар.

На результати аналізів мають вплив деякі чинники. Наприклад, СРБ може бути підвищений у вагітних, а також на тлі великих фізичних навантажень і прийому гормональних контрацептивів.

Рівень СРБ буде знижений в результаті прийому таких ліків як нестероїдні протизапальні препарати, бета-блокатори, глюкокортикоїдні гормони.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33