• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Сеча по Нечипоренко

Ціна: 40,00 грн.

Опис

Аналіз сечі по Нечипоренко                                                            

  Поширеним видом лабораторної діагностики є аналіз сечі по Нечипоренко.  Цей метод дозволяє виявити інфекції сечовивідних органів, діагностувати деякі патологічні процеси (гематурія, лейкоцитурія,  циліндрурія).  Його використовують для моніторингу призначеної терапії, коли в загальному аналізі сечі виявлено відхилення від норми.

Для діагностики береться ранкова середня порція сечі, а число структурних елементів розраховується на 1 мл сечі. Для забору середньої порції сечі необхідно першу кількість виділеної сечі (приблизно 15–20 мл) спустити в унітаз, а середню порцію (10-15мл) зібрати в спеціальний посуд .   Перед забором сечі обов’язково проводять туалет зовнішніх статевих органів.                                                                                                                                         Не рекомендовано здавати сечу жінкам під час менструації.

Інтерпретація аналізу :

Норма лейкоцитів – у нормі кількість лейкоцитів має становити від 0 до 2000 клітин в 1 мл.

Якщо аналіз сечі по Нечипоренко показав підвищені лейкоцити — є підозра на потрапляння інфекції в сечовивідні шляхи.

Норма еритроцитів – у  сечі здорової людини еритроцити або відсутні, або є в малих дозах (не більше 1000 клітин на 1 мл.).

Якщо по Нечипоренко в сечі еритроцити підвищені — це ознака наявності порушень в роботі органів видільної системи або уповільнених запальних захворювань.

Циліндрами називаються речовини, що складаються з білка.  Вони утворюються в ниркових канальцях і здатні набувати подібну форму, стаючи їх своєрідними мікроскопічними зліпками. Циліндри можуть бути декількох видів: гіалінові, зернисті, воскоподібні і т.д.  Нормальний вміст циліндрів — не повинні перевищувати 20 од.  на 1 мл.  Підвищення показників виникає при захворюванні нирок і сечових шляхів.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити скорочений аналіз сечі в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33