• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Спермограма

Ціна: 233.00 грн.

Опис

У більшості випадків, якщо за регулярного статевого життя у жінки не настає вагітність, в першу чергу прийнято обстежувати саме її. Але цілком справедливо, коли лікар на самому початку пропонує також і чоловікові зробити аналіз спермограми.

Спермограма — це аналіз еякулята (сперма), за допомогою якого встановлюється фертильність чоловіка і виявляються можливі захворювання статевої системи. Цей же аналіз проводиться донорам сперми і тим, хто планує її кріоконсервацію.

Основний складник спермограми — мікроскопічний аналіз еякулята, в ході якого визначаються характеристики клітинних елементів досліджуваного матеріалу, у тому числі: кількість і рухливість сперматозоїдів, кількість, типи лейкоцитів і незрілих клітин, морфологічні характеристики сперматозоїдів та ін. Також фіксуються макроскопічні параметри сперми: її об’єм, колір, в’язкість і час розрідження, рН.

Здача спермограми відбувається за допомогою мастурбації. Це ідеальний метод, визнаний Всесвітньою Організацією Охорони здоров’я. Ми радимо здати сперму на аналіз в кращій з лабораторій ІНВІТРО. Це дозволить фахівцям приступити до дослідження відразу після розрідження матеріалу. Вартість аналізу в нашій лабораторії цілком доступна. Збір сім’я в домашніх умовах допускається тільки у тому випадку, якщо пацієнт може забезпечити його доставку в лабораторію упродовж однієї години.

Щоб результат аналізу був найбільш точним, потрібна підготовка до здачі спермограми, яка передбачає наступне:

  • утримується від сім’явипорскування упродовж 2-7 днів, найоптимальніший термін чотири дні;
  • впродовж цього ж терміну утримуватися від прийому сильнодіючих препаратів і алкогольних напоїв;
  • не відвідувати сауни, лазні, не приймати гарячі ванни.

Діагностика чоловічого безпліддя повинна носити системний характер. Так, окрім розшифровки результатів аналізу еякулята, потрібне скрупульозне обстеження чоловіка. Це дасть можливість не упустити важливі деталі і докорінно змінити тактику лікування в конкретному випадку.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33