• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Виявлення гепатиту С

Ціна: 55.00 грн.

Додаткова інформація:
(якісний тест)

Опис

Аналіз на гепатит С дає можливість визначати методи і тривалість лікування хворих інфекційним захворюванням, що вражає в основному печінку — вірусним гепатитом С (НСV). Зараження вірусом частіше відбувається через кров, рідше — статевий шлях, а також від матері плоду при вагітності. Найбільш небезпечна хронічна форма хвороби, вона може протікати протягом життя, приводячи до серйозних порушень функціонування печінки (цироз, рак). Діагностика гепатиту С

Діагностика включає різні дослідження крові:

маркери гепатиту С — робляться при перших же підозрах захворювання;

визначення РНК вірусу гепатиту С або ПЛР РНК гепатиту С, це дослідження проводиться методом полімеразно-ланцюгової реакції (ПЛР) і визначає наявність безпосередньо самого геноматеріала вірусу.

Аналіз ПЛР на гепатит С буває двох видів:

кількісний (дозволяє контролювати виконувану терапію, прогнозувати перебіг хвороби),

якісний (підтверджує присутність вірусу).

Якісний тип аналізу

Якісне визначення РНК вірусу гепатиту С виконується всім пацієнтам, у яких виявлені антитіла С-гепатиту. У нормі антитіла до вірусу в сироватці крові відсутні. При розшифровці можна отримати два результати: «не виявлено» або «виявлено» вірус. Референсне значення, тобто, значення в нормі — «не виявлено». За позитивного результату можна судити про розмноження вірусу, що заражає здорові клітини печінки. Як правило, якісний ПЛР на гепатит С проводять відразу ж після виявлення відповідних антитіл. Наступні тести призначаються на четверту, дванадцяту, двадцять четверту тижні. Ще один аналіз крові ПЛР на гепатит С робиться через 24 тижні, далі — один раз на рік. ПЛР на гепатит з є ультрачутлива тестом, який налаштований на чутливість від 10 до 500 МО / мл. Визначаючи дуже низькі показання питомої змісту вірусу, якісне дослідження РНК вірусу гепатиту С дає можливість контролювати і діагностувати вірус у пацієнтів, яким призначена противірусна терапія. Негативний результат не виключає присутності НСV в організмі. Здача крові на якісний аналіз на гепатит С проводиться натщесерце, матеріалом дослідження є плазма крові.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33