• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Виявлення гепатиту В

Ціна: 55.00 грн.

Додаткова інформація:
(якісний тест)

Опис

Тести для виявлення інфекції гепатиту B, включають аналізи плазми чи крові, які виявляють вірусні антигени (білки створені вірусом) чи антитіла створені хазяїном. Інтерпретація цих тестів нетривіальна.

Поверхневий антиген (HBsAg) найчастіше використовується для виявлення присутності інфекції. Це перший антиген, який можна виявити, що з’являється при інфекції. Щоправда на ранніх стадіях цей антиген може бути відсутнім, а пізніше може бути очищеним хазяїном. Віріон інфекції містить внутрішню «ядерну частинку» що містить геном вірусу. Ця ядерна частинка має форму ікосаедра і складається з 180 чи 240 копій внутрішнього білка, який також відмий як ядерний антиген гепатиту B, або HBcAg. Протягом цього «вікна» в якому хазяїн залишається зараженим, але успішно очищає вірус, антитіла IgM до ядерного антигену вірусу гепатиту (anti-HBc IgM) можуть бути лише серологічним доказом хвороби. Тому більшість діагностичних панелей містять тести як HBsAg, так і загальний anti-HBc (IgM та IgG).

Невдовзі після появи HBsAg, з’явиться інший антиген гепатиту B, названий HBeAg. Зазвичай наявність HBeAg в плазмі пов’язують з набагато вищими рівнями реплікації вірусу і збільшеною заразністю; але деякі варіанти вірусу не завжди виробляють антиген ‘e’ тому це правило не завжди спрацьовує. Протягом природного перебігу хвороби, HBeAg може очиститись і антитіла до антигену ‘e’ (anti-HBe) з’являться одразу після цього. Зазвичай це пов’язано з критичним зниженням активності реплікації вірусу.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити такий аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33