• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Виявлення РНК коронавірусу SARS-CoV-2 (COVID-19) (методом ПЛР)

Ціна: 600.00 грн.

Опис

SARS-CoV-2 відноситься до великого сімейства вірусів — коронавірусів (лат. Coronaviridae), що викликають респіраторні захворювання. В даний час відомо про циркуляції серед населення чотирьох видів коронавірусів (HCoV-229E, -OC43, -NL63 і -HKU1), які цілий рік присутні в структурі ГРВІ, і, як правило, викликають ураження верхніх дихальних шляхів легкої та середньої тяжкості. До родини коронавірусів також відносяться небезпечні віруси SARS-CoV і MERS-CoV, що викликають важкий гострий респіраторний синдром і близькосхідний респіраторний синдром, відповідно.

Визначення РНК вірусу (метод ПЛР) — найбільш чутливий, специфічний, швидкий і доступний метод прямого виявлення вірусу в зразках біологічного і не біологічного походження. Дозволяє використовувати об’єктивні методи контролю якості, гарантує високий рівень достовірності отриманих результатів. На сьогодні, є методом вибору для діагностики COVID-19.

Метод діагностики COVID-19 з використанням полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) визнаний основним і першочерговим (Наказ МОЗ України від 28.03.2020 №722; рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я по лабораторному тестуванню COVID-19).

Для дослідження використовуються біологічні зразки, потенційно містять збудника або його РНК.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33