• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Визначення Д-димеру

Ціна: 162.00 грн.

Додаткова інформація:
(кількісний ІФА метод)

Опис

Д-димер — специфічний продукт розпаду  волокон фібрину під дією плазміну  .  Концентрація D-димера у сироватці крові пропорційна активності фібринолізу та кількості лізованого фібрину.

Д димер розглядають як маркер здатності до гіперкоагуляції й ендогенного фібринолізу. Зростання цього показника має негативне прогностичне значення у хворих з глибоким тромбозом вен нижніх кінцівок і тромбоемболією легеневої артерії у 85–90% випадках з підозрою на цю патологію.  Рекомендувати визначення цього показника доцільно і під час вагітності  для виключення діагнозу тромбозу глибоких вен .

Також цей показник є чутливим маркером для визначення ДВЗ-синдрому, а також для оцінки потенційного ризику у хворих із ДВЗ-синдромом і для моніторингу в динаміці розпочатої терапії. Встановлено, що D-димер  є незалежним фактором ризику серцево-судинної смерті . Відзначено роль підвищення його рівнів  і фібриногену у хворих із миготливою аритмією як передвісників тромбоемболічних ускладнень.  Цей тест являється маркером  при субклінічній тромбофілії, при первинному або вторинному безплідді .  Високу прогностичну цінність D-димер має у пацієнтів з ізольованим головним болем  для своєчасної діагностики церебрального венозного тромбозу. У пацієнтів з раком молочної залози рівень D-димер зростає прямо пропорційно ступеню пухлини і наявності  метастазів.

Таким чином, різке підвищення концентрації D-димеру може свідчити про велику кількість тромбів у кров’яному руслі.Це найчастіше зумовлено венозною тромбоемболією або ДВЗ-синдромом.  Нормальний рівень Д димерів означає, що швидше за все у пацієнта немає гострої форми захворювання, яка викликає тромбоутворення. Помірне підвищення його концентрації часто відзначають при недавно перенесених хірургічних операціях, невеликих травмах, серцево-судинних, онкологічних захворюваннях, хворобах печінки та вагітності з нормальним перебігом, особливо на пізніх термінах. Концентрація його може бути підвищеною у людей літнього віку, а також у пацієнтів із високим рівнем ревматоїдного фактора при ревматоїдному артриті.

Визначення D-димера проводять імуноферментним методом .

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33