• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Визначення концентрації С-пептид

Ціна: 123.00 грн.

Додаткова інформація:
(кількісний ІФА метод)

Опис

Аналіз с пептид — одна з часто вживаних діагностичних процедур для хворих цукровим діабетом, як першого, так і другого типу. Відомо, що це захворювання у жінок зустрічається в два рази частіше, ніж у чоловіків. У дітей воно часто виникає несподівано на тлі абсолютного здоров’я.

С-пептид є неактивним фрагментом інсуліну, по ньому судять про рівень інсуліну, виробленому в підшлунковій залозі, і ведуть контроль лікування. Норма його показників складає 298 — 1324 пмоль/л.

Аналіз крові на с пептид має широкий спектр застосування :

  • він потрібний для установки ін’єкційної дози інсуліну і при оцінці міри гіпоглікемії;
  • використовується при виявленні ремісії діабету;
  • дає можливість оцінювати рівень ендогенного інсуліну;
  • забезпечує контроль роботи бето-клітин.

Здати аналіз пептид слідує уранці натщесерце. Треба враховувати, що сьогодні кожна лабораторія має свої набори визначення С-пептида, тому референсні значення у кожної лабораторії свої. Його рівень при розшифровці результатів може бути знижений при: стресовому стані, діабеті 1 типу, стані алкогольного сп’яніння. Показники будуть підвищені при: діабеті 2 типи, нирковій недостатності, інсуліномі, прийомі цукрознижувальних препаратів, синдромі полікистозних яєчників, хвороби Иценко-Кушинга, а також при прийомі прогестерону, естрогену, глюкокортикоїдів.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33