• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7
24.03.2021 З 23 березня Україна вимагатиме ПЛР-тест для в’їзду з усіх країн світу!!!

З 23 березня Україна вимагатиме ПЛР-тест для в’їзду з усіх країн світу!!!

Кабінет Міністрів України змінив правила перетину кордону для іноземців та українців. Відповідні зміни затверджені у постанові                        № 230 від 22 березня 2021 року.

КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО запрошує осіб для проведення ПЛР на виявлення РНК коронавіруса SARS-CoV-2 з метою припинення самоізоляції.  Підприємство пройшло верифікацію в центрі громадського здоров’я МОЗ України і має дозвіл на внесення результатів досліджень (за замовленням осіб, які пройшли тестування на наявність РНК коронавіруса SARS-CoV-2) в додаток                                                                                                          «Дія вдома» для припинення самоізоляції.

Негативний результат досліджень вноситься в додаток «Дія вдома» та видається в день здачі біоматеріалу. Вартість тестування 680 грн. Телефон для запису: 0960415050

Нові правила повернення для українців

Згідно з постановою уряду, громадяни України, які повертаються з-за кордону, повинні піти на самоізоляцію на 14 днів, незалежно від того, з якої країни вони повертаються. Раніше така вимога застосовувалася лише при поверненні з країн червоної зони.

Пройти самоізоляцію мають і ті, хто перетинає лінію розмежування (тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях) чи в’їжджає з анексованого Криму та м. Севастополя.

Як і раніше, самоізоляцію можна достроково припинити, якщо здати ПЛР тест в Україні.

Від самоізоляції звільняються українці, які мають при в’їзді негативний ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 48 годин. Для українців ПЛР тест можна зробити вже після прибуття в Україну.

Отже тепер поділ країн на червоні та зелені зоні не має жодного значення, оскільки нові правила застосовуються до всіх країн в’їзду.

Нові правила в’їзду для іноземців

Відповідно до нових вимог іноземці, які в’їжджають в Україну повинні надати поліс страхування та негативний результат ПЛР тестування зроблений не більше як за 72 години до перетину кордону. У разі відсутності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування або негативного результату тестування на COVID-19 співробітники ДПСУ відмовлятимуть іноземцям та особам без громадянства у перетині державного кордону.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону, та особи, які підлягають самоізоляції у зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території в Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи “Вдома”. У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації.

Не підлягають самоізоляції

  • громадяни України, які не досягли віку – 12 років
  • водії та члени екіпажу вантажних транспортних засобів, автобусів, що здійснюють регулярні перевезення, члени екіпажів повітряних і морських, річкових суден, члени поїзних і локомотивних бригад
  • громадяни України, що здійснюють перевезення гемопоетичних стовбурових клітин для трансплантації
  • громадяни України, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено не більш як за 48 годин до перетину державного кордону