• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Згортання капілярної крові

Ціна: 31,00 грн.

Опис

Час згортання крові є орієнтовний тест, який відображає спроможність процесу переходу фібриногену у фібрин. Показник характеризує процес згортання в цілому і не дає можливості виявити механізми, що ведуть до його порушення. Дослідження є скринінговим, його збільшення відзначається тільки при глибоких патологіях гемостазу.

Збільшення часу згортання крові вказує на схильність до кровоточивості і спостерігається при: значному дефіциті плазмових факторів згортання крові або їх вродженої функціональної неповноцінності; захворюваннях печінки з порушенням її функцій; лікуванні гепарином, непрямими антикоагулянтами; ДВС-синдромі (гіпокоагуляціонной фазі).

Зменшення часу згортання крові вказує на підвищений ризик тромбоутворення і спостерігається при: гіперкоагуляционній стадії ДВС-синдрому; тромбозах і тромбофілії (станах з високим ризиком активного тромбоутворення); тривалому застосуванні таблетованих контрацептивів, гормональних препаратів, що містять кортикостероїди та ін.).

Нормальні значення: 3-5 хвилин.

 

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити аналіз на визначення часу згортання крові в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33