• м. Мелітополь, вул. І. Алексєєва 7

Зразок на мікрофлору (жінки)

Ціна: 40.00 грн.

Опис

Нормальна мікрофлора статевих шляхів це сукупність мікробіоценозів. Мікроорганізми, які складають нормальну мікрофлору піхви, знаходяться між собою в різноманітних взаємовідношеннях (нейтралізм, конкуренція, комменсализм, синергізм, паразитизм і ін.). Зміни чисельності того чи іншого виду мікроорганізмів у відповідному біотопі або поява невластивих даному місцю проживання бактерій служить сигналом для оборотних або необоротних змін у відповідному ланці мікроекологічній системі. Особливістю нормальної мікрофлори статевих шляхів у жінок є її різноманіття.

Факультативні лактобацили переважають у вагінальному вмісті жінок з регулярним менструальним циклом і вагітних; практично відсутні у дівчаток в пре-пубертатному періоді і жінок в постменопаузі. Продукція естрогенів у жінок репродуктивного віку підвищує вміст глікогену у вагінальному епітелії. Глікоген метаболізується в глюкозу і в подальшому за допомогою лактобацил — в молочну кіслоту. Вона забезпечує низький рівень рН (менше 4,5), що є сприятливим для росту таких ацидофільних мікроорганізмів, як лактобацили.

На тлі переважання кислотопродукуючих мікрорганізмів створюється оптимально кисле середовище цервікального-вагінальної ніші, що і зумовлює рівновагу між різними видами бактерій, що колонізують жіночі статеві шляхи. Нормальна бактеріальна флора виконує антагоністичну роль, перешкоджаючи інвазії патогенних мікроорганізмів, а будь-яка інвазія в здоровий епітелій майже завжди супроводжується змінами мікрофлори піхви.

Мазок на мікрофлору — це бактеріоскопічний метод дослідження біологічного матеріалу. До його основних переваг відносять доступність і швидкість отримання результату. Робиться він дуже просто: лікар акуратно збирає виділення зі слизової оболонки. Після цього отриманий матеріал може бути пофарбований, оброблений, а потім він ретельно вивчається під мікроскопом.

При яких захворюваннях здається?

Вагініти, вульвовагінітний кандидоз, трихомоніаз, гонорея, кандидоз.

Підготовка і умови для здачі цього аналізу?

За 2 дня до обстеження рекомендується утриматися від статевих контактів, виключити спринцювання, використання вагінальних гелів, таблеток, свічок, не використовувати мило та інші засоби для інтимної гігієни. Бажано не мочитися 1,5-2 години перед дослідженням. Мазок бажано здавати в перші дні після менструації або перед початком нового циклу.

Швидко, якісно, недорого Ви можете зробити цей аналіз  в Мелітополі в лабораторії КНП «ЦЛД та ЛМД» ММР ЗО

За додатковою інформацією звертайтесь по 📞:096-041-50-50, 43-04-33